Tweets (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: none
ka: არცერთი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: !time ago
ka: !time წინ

en: List type
ka: ლისტის ტიპი
