Tweets (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: none
lt: joks

en: Count
lt: Skaičius

en: !time ago
lt: prieš !time

en: List type
lt: Sąrašo tipas
