Tweets (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: none
lv: neviens

en: Count
lv: Skaits

en: !time ago
lv: pirms !time

en: List type
lv: Saraksta veids
