Tweets (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: none
nl: geen

en: Count
nl: Aantal

en: !time ago
nl: !time geleden

en: List type
nl: Lijsttype

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: Footer text
nl: Voettekst
