Tweets (7.x-1.6) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: none
oc: pas cap

en: Count
oc: Descompte

en: !time ago
oc: I a !time

en: List type
oc: Tipe de lista

en: Unordered
oc: Pas ordenat

en: Ordered
oc: Ordenat

en: Header text
oc: Tèxte de l'entèsta
