Tweets (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: none
pl: brak

en: Count
pl: Liczba

en: !time ago
pl: !time temu

en: List type
pl: Typ listy

en: Unordered
pl: Nieuporządkowana

en: Ordered
pl: Uporządkowana

en: Header text
pl: Tekst nagłówka

en: Footer text
pl: Tekst stopki
