Tweets (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: none
ro: nimic

en: Count
ro: Contor

en: !time ago
ro: în urmă cu !time

en: List type
ro: Tip listă
