Tweets (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: none
sv: ingen

en: Count
sv: Antal

en: !time ago
sv: !time sedan

en: List type
sv: Typ av lista
