Tweets (7.x-1.6) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: none
ta: இல்லை

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: !time ago
ta: !time முன்னால்

en: List type
ta: பட்டியல் வகை
