Tweets (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Count
te: లెక్క

en: !time ago
te: !time క్రితం

en: List type
te: జాబితా రకం
