Tweets (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: none
tr: hiçbiri

en: Count
tr: Sayaç

en: !time ago
tr: !time önce

en: List type
tr: Liste tipi
