Tweets (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: none
ar: لا شيء

en: Count
ar: العدد

en: !time ago
ar: منذ !time

en: List type
ar: نوع اللائحة
