Tweets (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: none
bo: མེད

en: Count
bo: གྲངས

en: !time ago
bo: !time་ཡོལ་ཟིན

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: Unordered
bo: གོ་རིམ་མེད་པ

en: Ordered
bo: གོ་རིམ་བསྒྲིག་ཟིན་པ

en: Header text
bo: མགོ་ཤོག་ཡིག་རྐྱང་།
