Tweets (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: none
ca: cap

en: Count
ca: Quantitat

en: !time ago
ca: fa !time

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Unordered
ca: Sense ordenar

en: Header text
ca: Text de la capçalera
