Tweets (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: none
fa: هیچ

en: Count
fa: شمارش

en: !time ago
fa: !time قبل

en: List type
fa: نوع فهرست

en: Header text
fa: متن سربرگ
