Tweme (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Hidden
gl: Oculto

en: Featured
gl: Destacado

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
