Tweme - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
