Tweme (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Search
pt: Buscar

en: Help
pt: Ajuda

en: Back to top
pt: Voltar ao topo

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Hidden
pt: Oculto

en: Featured
pt: Destacado

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral
