Tweme (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Hidden
az: Gizli

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
