Tweme (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Back to top
da: Tilbage til toppen

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Hidden
da: Skjult

en: Featured
da: Anbefalet

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
