Tweme (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Search
lt: Paieška

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Featured
lt: Svarbus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
