Tweme (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Hidden
sl: Skrito

en: Featured
sl: Izpostavljeno
