Tweme (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Featured
jv: Fitur

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
