Tweme - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Back to top
fr: Remonter

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Featured
fr: Recommandés

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale
