Tweme (7.x-1.1-alpha1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Featured
ja: 主な

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
