Twitter Bootstrap themе (7.x-1.1-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina
