Twitter Bootstrap themе (7.x-1.1-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Featured
ca: Distintiu

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral
