Twitter Bootstrap themе (7.x-1.1-alpha2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း
