Twitter Bootstrap themе (7.x-1.1-alpha3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio
