Twitter Bootstrap themе (7.x-1.1-alpha3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
