Twitter Bootstrap themе (7.x-1.1-alpha3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Back to top
nl: Naar boven

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk
