Twitter Bootstrap themе (7.x-1.1-alpha3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Search
sq: Kërko

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
