Tweme (7.x-1.1-alpha3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Back to top
sv: Tillbaka överst

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Featured
sv: Framhävd

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
