Tweme (7.x-1.2-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel
