Tweme (7.x-1.3-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
