Tweme (7.x-1.4-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Featured
fi: Esitelty

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Sidebar second
fi: Toinen sivupalkki
