Tweme (7.x-1.4-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Bottom
oc: Bas

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Featured
oc: Distintiu

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Libraries
oc: Bibliotècas

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
