Tweme (7.x-1.4-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Bottom
ru: Снизу

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Featured
ru: Популярное

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Libraries
ru: Библиотеки

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель
