Tweme (7.x-1.3-alpha2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Bottom
it: In fondo

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Featured
it: In evidenza

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Libraries
it: Librerie

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale

en: Header background
it: Sfondo intestazione
