Tweme (7.x-3.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Help
ar: المساعدة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Featured
ar: متميز

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Highlighted
ar: مبرز
