Tweme (7.x-3.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Help
bg: Справка

en: Bottom
bg: Дъно

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта
