Tweme (7.x-3.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Bottom
hi: तल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया
