Tweme (7.x-3.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
