Tweme (7.x-3.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Featured
ps: ځانګړي

en: and
ps: او
