Tweme (7.x-3.0-alpha6) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Bottom
he: למטה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Share
he: שיתוף

en: Featured
he: מובלט

en: and
he: וגם

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
