Tweme (7.x-3.0-alpha6) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Help
id: Bantuan

en: Bottom
id: Dasar

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Featured
id: Pilihan

en: and
id: dan

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua
