Tweme (7.x-3.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Featured
ro: Recomandat

en: and
ro: şi

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat
