Tweme (7.x-3.0-alpha6) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Help
se: Veahkki

en: Share
se: Juogat

en: and
se: ja
