Tweme (7.x-3.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Bottom
uk: Знизу

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Share
uk: Спільні файли

en: Featured
uk: Пов’язане

en: and
uk: та

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель
