Tweme (7.x-3.0-alpha7) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Bottom
be: Знізу

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: and
be: і

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
